Krzesełka siedziska do montażu pod prysznic

Niedawno tata miał poważny wypadek, który skutkował tym, że musiał zmienić swoje życie. Jego mobilność została ograniczona, to wymusiło u niego również zmniejszenie wytrzymałości, np. podczas stania. By ułatwić mu przyzwyczajenie się do nowego stylu życia, postanowiliśmy dostosować mieszkanie do jego nowych potrzeb, aby jakoś płynnie mógł do tego wszystkiego przywyknąć.

Potrzebne krzesełko siedzisko pod prysznic

Siedzisko krzesełko prysznicoweSami początkowo za bardzo nie wiedzieliśmy od czego powinniśmy zacząć. Odpowiedź pojawiła się po kilku dniach od powrotu taty do domu. Udał się od wykąpać i po krótkim czasie musiał poprosić mamę o pomoc. Wtedy okazało się, co powinno być dosyć logiczne i powinniśmy wpaść na to już na początku, że tata nie może wystać pod prysznicem tyle czasu. Odpowiedź więc na nasze pytanie przyszła sama – potrzebne było siedzisko krzesełko prysznicowe, które po zamontowaniu pod prysznicem pozwalałoby usiąść i na spokojnie się umyć, bez potrzeby wymuszonego stania, tym bardziej, jeśli długo stać się nie da. Nasz wujek montował podobne krzesełko swoim rodzicom w łazience, więc poprosiliśmy go, żeby znalazł nam odpowiednie i pomógł nam je zamówić do naszego domu, specjalnie dla naszego taty. Krzesełko zostało szybko odnalezione i zamówione, a wujek od razu zgłosił się do pomocy przy odpowiednim zamontowaniu go w kabinie prysznicowej, tak by na pewno wytrzymało ono ciężar naszego taty.

Montaż przebiegł całkiem prosto i tak wszystko obserwując uznałem, że sam też bym sobie poradził. Jednak pomoc rodziny w tym przedsięwzięciu miała szczególne znaczenie. Tata czuł, że nie jest z niczym sam i na pewno może na nas wszystkich liczyć. Teraz z nowym siedziskiem nie musiał już się obawiać, że nie będzie w stanie wykąpać się pod prysznicem.