Krówki na różne okazje

Dedykowane, personalizowane słodycze są nieodłącznym elementem imprez rodzinnych, przyjęć firmowych czy też skutecznym sposobem na promocję biznesu. Zaletą krówek jest niska cena, praktyczny, prostokątny kształt i odporność na temperatury. Pod tym względem przewyższają wszelkiego rodzaju czekoladki i pralinki. Atrakcyjnie zapakowane, staną się doskonałym upominkiem.

Rodzaje okazjonalnych krówek

okazjonalne krówkiZastosowanie krówek jest bardzo szerokie. Niskie ceny produktu wpływają na fakt, że klienci często po nie sięgają. W zależności od okazji, dobiera się odpowiednie opakowanie. To właśnie uniwersalny kształt krówek przesądza o tym, że zmieści się na nich firmowe logo, motywacyjna sentencja, życzenia urodzinowe bądź data ślubu nowożeńców, którzy krówkami obdarowują gości weselonych. Okazjonalne krówki można wręczać klientom podczas targów lub promocji produktów. Dobrze zamówić krówki w firmowym opakowaniu i pozostawić w poczekalni albo sekretariacie, po to, żeby częstowali się nimi klienci. Krówki mogą być dodatkiem do promocyjnych produktów, miłym upominkiem urodzinowym i towarzyszyć rodzinnym uroczystościom. Ich zastosowanie jest bardzo duże. Także wybór smaków i opakowań, daje nieograniczone możliwości. Standardem są krówki weselne. Podczas promocji w sklepach, marketach i centrach handlowych, hostessy rozdają je jako reklamę firmy. Krówki mają długi termin ważności, są też odporne na upały.

Wybór rodzaju krówek zależy od okazji, przy której planujemy je rozdawać. Popularne są zarówno podczas ślubów, urodzin, chrzcin, komunii oraz imprez firmowych. To nieodłączny element promocji produktów i sposób na łatwe dotarcie do potencjalnych klientów. Elegancko zaprezentowane krówki, staną się okazją do  utrwalenia w pamięci nazwy firmy.