Konwersja pojazdów dostawczych

Samochodowe konwersje są jednym z najbardziej ekonomicznych sposobów na wymianę pojazdów, które nie są przydatne w firmach. Z tego powodu, są one wykonywane bardzo często, na wielu różnych modelach samochodów dostawczych. Od jakiegoś czasu, z racji ogromnego sukcesu takich konstrukcji, wprowadzono również wiele innych, specjalistycznych rodzajów zabudowy samochodów.

Modyfikacje warsztatowe samochodów dostawczych

busyFirmy które wykonują usługi z dojazdem do klienta bardzo często wymagają miejsca pracy, w którym mogą wykonywać zadania po dojechaniu na miejsce docelowe. Z tego powodu, konwersje warsztatowe szybko stały się idealnym rozwiązaniem problemu braku miejsca do wykonywania zadań przez ekipy dojazdowe. Zabudowy warsztatowe samochodów dostawczych są jednymi z najczęściej wykonywanych i najczęściej poszukiwanych rodzajów konwersji samochodów, które szybko prześcignęły popularnością zabudowy transportowe. Mobilne warsztaty umożliwiają bowiem wykonywanie wielu różnych zadań  z dojazdem do klienta, i pozwalają pracownikom na pracę w dedykowanym stanowisku pracy z odpowiednimi narzędziami i innym wyposażeniem. Takie zabudowy podobne są do zabudów transportowych, aczkolwiek są znacznie bardziej ekstensywne. Ich montaż wymaga założenia ścian z tworzywa sztucznego, do których następnie montowane są szafki, stoły robocze, oraz reszta wyposażenia warsztatowego.

Zazwyczaj taka konwersja zajmuje około pięć godzin pracy, jeśli samochód jest w dobrym stanie technicznym, i nie należy do szczególnie nietypowych pojazdów, wymagających niestandardowych prac. Najczęściej przerabiane są w ten sposób busy i samochody dostawcze. W wielu przypadkach można jednak zobaczyć tak skonwertowane samochody transportowe, a nawet i półciężarowe, które mają ogromna przestrzeń transportową. 

Więcej na: https://www.mbpexpress.eu/