Komfortowe wózki 4baby

Każda mama kompletuje wyprawkę dla noworodka jeszcze zanim on się pojawi na świecie. Można od razu kupić wszystko co będzie potrzebne, albo co jakiś czas dokupować najważniejsze artykuły. Jednak wózek warto kupić od razu.

Jak wygląda wózek marki 4baby?

wózki spacerowe 4babyIstnieją dwa główne rodzaje wózków dla dzieci, są to gondole dla maluchów od urodzenia aż do około szóstego miesiąca życia i wózki spacerowe, dla dzieci, które potrafią już samodzielnie siedzieć. Wybór najlepszego modelu nie należy do prostych decyzji, gdyż na rynku znajdziemy dziesiątki wózków przeróżnych producentów. Z pewnością na uwagę zasługują wózki spacerowe 4baby, jeżeli mamy już większe dziecko i zależy nam na zakupie taniego i dobrego modelu. Jego zaletą jest waga, ponieważ razem z kołami waży zaledwie sześć kilogramów, co jest bardzo dobrym wynikiem. Jego podwójne koła są wykonane ze specjalnej pianki, która zapewnia dobrą przyczepność do podłoża. Wózek ma regulację oparcia i podnóżka, dzięki czemu maluch może się przespać w trakcie spaceru w wygodnej, leżącej pozycji. Dzięki rozkładanemu daszkowi, maluch będzie dobrze osłonięty przed deszczem, wiatrem i słońcem. Jeżeli zależy nam, żeby mieć wózek doskonały na miejskie warunki, to marka 4baby posiada idealne modele. Mają one lekkie, aluminiowe stelaże, które bardzo łatwo złożyć i rozłożyć. Natomiast siedzisko można w każdej chwili zdjąć i wyprać, aby zawsze było czyste. Wózek doskonale nadaje się na krótkie i długie spacery, a także na zakupy, gdyż dysponuje pojemną torbą.

W sklepach z artykułami niemowlęcymi znajdziemy wiele modeli wózków, które kosztują tysiąc, półtora tysiąca, a nawet kilka tysięcy, choć nie posiadają tego wszystkiego co modele 4baby. Większość  nich jest dość ciężka, więc są mało praktyczne.