Imprezy paintballowe w Małopolskim

Razem ze znajomymi często chodzimy na lokalne mecze paintballowe, które urządzane są regularnie w lokalnych miejscówkach. Od jakiegoś czasu ciągnęło nas jednak do większych gier, na znacznie większą skalę niż te które urządzane są lokalnie w dość małym gronie. Zaczęliśmy więc rozglądać się za najbardziej obiecującymi arenami, na które można się zapisać.

Najlepsze areny paintballowe w kraju

paintball małopolskiePaintball nie jest już tak niszowym sportem jak jeszcze dziesięć lat temu, toteż obecnie działa kilkadziesiąt dużych aren, organizujących zarówno regularne weekendowe mecze jak i duże imprezy. Są to bodaj najlepsze miejsca, w których można urządzić gry paintball Małopolskie ma najbardziej renomowaną spośród owych aren, bardzo dużą i rozległą arenę, która ma zarówno tor wewnętrzny w budynku jak i zewnętrzny. Tam najczęściej organizowane są imprezy integracyjne, duże mecze tematyczne czy nawet spotkania drużyn paintballowych z całego kraju, toteż zdecydowaliśmy iż wybierzemy się tam z całym teamem na jedno z największych ogólnopolskich spotkań paintballowców. Od razu byliśmy w stanie zobaczyć dlaczego cała arena jest tak bardzo zachwalana przez graczy. Teren jest tam niesamowicie zróżnicowany, a zaledwie poprzez podzielenie zewnętrznej części areny na kilka sekcji można tam przeprowadzać kilka lub nawet kilkanaście eventów jednocześnie.

Wewnętrzna część jest równie rozległa a obydwie są tak samo dobrze wyposażone i przemyślnie zaprojektowane, tak iż zarówno zaawansowani gracze jak i początkujący będą mieli możliwość dobrej zabawy na arenie. Imprezy integracyjne i firmowe są tam często nadzorowane przez drużynę której własnością jest owa arena, a uczestnicy mogą liczyć na stałą pomoc doświadczonych graczy, zarówno pod kątem samej gry jak i używanego sprzętu.