Ile kosztuje waporyzator?

 

Palenie leczniczej marihuany nie jest najlepszym pomysłem, albowiem temperatura jest dla materiału roślinnego zbyt wysoka i zanim składniki aktywne, w tym CBD, się uwolnią, ulega on spopieleniu. Zatem jaki jest najlepszy sposób jej przyjmowania?

Ceny waporyzatorów przenośnych

waporyzator cenaPrzyjmowanie marihuany CBD drogą spalania jest nie tylko nieefektywne, ale przede wszystkim niezdrowe, albowiem w ten sposób dostarczamy do organizmu substancje smoliste i związki rakotwórcze. Tak naprawdę nie ma znaczenia, czy palimy papierosy, czy marihuanę, gdyż nasz układ oddechowy cierpi na tym jednakowo. Toteż zdecydowanie warto zaprzyjaźnić się z waporyzacją. Dlaczego? Bowiem jest to metoda, w której nie dochodzi do spalania suszu, ale jedynie do podgrzania. Różnica jest taka, że w ten sposób nie mamy do czynienia ze spalaniem, czyli para wodną, jaką się inhalujemy jest całkowicie wolna od substancji smolistych i związków kancerogennych. Poza tym w waporyzatorach mamy niewielką komorę grzewczą, która mieści około 0,2 grama, ale nawet tak mała ilość, poddana waporyzacji, działa dużo lepiej i mocniej od grubego jointa. Jeśli chcemy kupić waporyzator cena takich urządzeń waha się od dwustu do ponad tysiąca pięciuset złotych. Oczywiście mówimy tylko o waporyzatorach przenośnych, których popularność jest znacznie większa od modeli stacjonarnych. Jednak najkorzystniejszym zakupem jest urządzenie stosunkowo tanie, a wysokiej jakości, a za takie nie zapłacimy raczej mniej niż siedemset-osiemset złotych.

Waporyzacja jest doskonałym sposobem na przyjmowanie nie tylko medycznej marihuany, ale także innych produktów konopnych, jak oleje, czy woski. Ich koszt co prawda nie jest niski, ale należy go potraktować jako inwestycję w zdrowie i wydajniejsze dostarczanie CBD.