Henna jako orzechowy brąz

Naturalność wraca do łask i jest w modzie. W modzie są też naturalne, ale i zadbane brwi, które w niczym nie przypominają kilku niezdarnie wyczesanych włosków bądź czarnych przerysowanych łuków. To część naszej twarzy, która wbrew pozorom stanowi ważny jej element dodający nam charakteru.

Henna w kolorze orzechowego brązu

henna orzechowy brązOstatnimi czasy kobiety oszalały na punkcie swoich (i nie tylko!) brwi. Mają być ładne, gęste i przyjmować jak najbardziej naturalny kolor. Robi się to problematyczne w sytuacji kiedy mimo całkiem sporego zasobu włosków są one blade i mało wyraziste. Oprócz codziennego ich namiętnego malowania znacznie prostszą metodą jest użycie henny, która na obecnym rynku oferuje ogromny wachlarz barw, możemy min nadać wyrazistość naszym brwiom. Henna orzechowy brąz to jeden z kultowych odcieni, na który najczęściej decydują się fanki tej części twarzy. Jest to kolor zarówno bardzo prosty jak i wręcz podstawowy, którym z odrobiną umiejętności manualnych wyczarujemy sobie prawdziwe i mocno pożądane „ombre brow”. Nie można pominąć, że henna to tak naprawdę barwnik naturalny, więc jego ingerencja nie powinna w żaden sposób negatywnie wpływać na nasze zdrowie. Jej średnia trwałość oscyluje w granicach tygodnia, nie jest więc to produkt wysoce permanentny, choć mimo wszystko i tak gwarantuje nam dużą wygodę i znaczną oszczędność czasu podczas wykonywania porannego makijażu. Praktycznie jest przecież wstać rano i odjąć sobie kolejnego żmudnego obowiązku.

Brwi to według większości kobiet jedyne prawidłowe włoski znajdujące się na twarzy, jest w tym racja, ale żeby można je było zaakceptować muszą się one godnie prezentować i dobrze wyglądać. Czasem zamiast codziennej katorgi w pośpiechu nadawać im wymarzony kształt i kolor, może warto poszukać alternatyw i na dłużej zaprzyjaźnić z henną?