Gdzie znajdę restaurację weselną w Łódzkim?

Zbliżał się mój wielki dzień, dzień ślubu. Zaczęliśmy już z narzeczoną poszukiwania odpowiedniego restauracji w której urządzimy nasze wesele. Nie planowaliśmy dużego ślubu i wesela, dlatego zamiast sali weselnej zdecydowaliśmy się wynająć lokal restauracyjny na dzień naszego wesela. Planowaliśmy tylko skromny poczęstunek dla kilkunastu gości.

Wynajęliśmy salę restauracyjną na wesele

restauracja na wesele ŁódzkiePoszukiwania odpowiedniego miejsca rozpoczęliśmy od internetu. Wpisaliśmy w wyszukiwarkę frazę: restauracja na wesele Łódzkie, i zaczęliśmy przeglądać wyniki. Szybko udało nam się znaleźć to czego potrzebowaliśmy. Była to restauracja znajdująca się blisko urzędu stanu cywilnego. Mieli bardzo dobrą ofertę imprez okolicznościowych. Cena od talerzyka nie była zbyt wysoka. Przeciwnie, była ona dość konkurencyjna w porównaniu z innymi restauracjami w Łódzkim. W cenie były trzy ciepłe dania oraz zimny poczęstunek. Mogliśmy wynająć całą salę, tak że podczas naszej imprezy w restauracji nie było postronnych gości. Zapewniało to miłą i kameralną atmosferę. W restauracji dostępny był sprzęt grający i można była włączyć własną muzykę. W restauracji był również wyodrębniony kącik zabaw dla dzieci. Ciepłe dania mogliśmy wybrać z karty menu restauracji. Dziki temu mieliśmy dużą ofertę dań do wyboru. Od razu zdecydowaliśmy się zarezerwować na nasze weselę tą salę.

Jak się już wkrótce okazało to był bardzo dobry wybór. Podczas wesele byliśmy sprawnie i profesjonalnie obsłużeni przez kelnerów. Jedzenie było bardzo smaczne i niczego nam nie brakowało. Ciepłe dania były podawane w odpowiedniej kolejności i w odpowiednich odstępach czasu. Zimnych przekąsek i napoi również nie brakowało, ponieważ były na bieżąco dokładane. Mieliśmy również zapewnioną obsługę sprzętu grającego oraz miejsce do tańca.