Drukarka fiskalna do sklepu

Jeśli prowadzi się działalność handlową to trzeba dawać kupującym paragon. Jest to potwierdzenie zakupu jak również podstawa do zwrotu towaru, jeśli klient będzie z niego niezadowolony. Kasa była jedną z pierwszych rzeczy które kupiłam do swojego sklepu osiedlowego. Nie chciałam o niej zapomnieć i zostawiać jej zakupu na ostatnią chwilę.

Drukarki fiskalne muszą być niezawodne

drukarki fiskalne - poznańMój sklep mieści się w jednej z podpoznańskich miejscowości. Akurat nie ma tu jeszcze żadnego sklepu, więc to była moja szansa na biznes. Duże zakupy klienci i tak będą robić w Poznaniu, ale po chleb czy masło, czy jak czegoś zapomną to będą przychodzić do mnie. Wybrałam się do hurtowni zaopatrującej różne sklepy i tam kupiłam wszystko co chciałam. Na szczęście jeśli chodzi o drukarki fiskalne – poznań to miasto, które ma wiele do zaoferowania. Pani jaka mnie obsługiwała była bardzo profesjonalna i opowiedziała mi o każdym produkcie. Kasa i drukarka fiskalna oraz terminal do płatności kartami (w tym zbliżeniowymi) to obecne standard. Wszystko powinno być także bardzo łatwe do obsłużenia, tak by nigdy nie było problemu z urządzeniem. Od razu kupiłam także zapas rolek to kasy, do drukowania paragonów. Zdecydowałam się na najnowszy model drukarki, bo miała bardzo długi okres gwarancyjny a sklep oferował także serwis urządzeń jakby co. Towar był także dobrze opisany i zapakowany, a także dostępny na miejscu. To mnie przekonało ostatecznie do zakupu tego modelu.

Teraz mój sklep jest już znakomicie wyposażony. Drukarka fiskalna działa niezawodnie i nigdy nic się nie zacięło. Teraz planuję zakup jeszcze wielu rzeczy do mojego sklepu, na przykład dekoracyjnych standów, ładnego oświetlenia, czy też lady sklepowej na zamówienie. Wszystko w sklepie będzie wtedy idealne.