Czy zawieszki weselne są niezbędnym elementem?

Każda przyszła para młoda, która planuje przyjęcie weselne, powinna rozpocząć organizację tego ważnego dnia od spisania wszystkich niezbędnych elementów dekoracyjnych. Jest tego sporo – zaczynając od zaproszeń weselnych, winietek i podziękowań dla gości, a kończąc na księdze gości i etykietach na weselny alkohol. Oczywiście z niektórych rzeczy można zrezygnować, jednak pytanie czy warto? W końcu to te z pozoru niewielkie czy mało istotne elementy tworzą cały klimat przyjęcia.

Dlaczego warto kupić zawieszki na alkohol weselny?

zawieszki na wódkę weselnąWszystko tak naprawdę zależy od rodzaju zamawianego alkoholu – niektóre butelki same w sobie pięknie się prezentują i wtedy prawdopodobnie obejdzie się bez dodatkowych etykiet weselnych. Jednak w zdecydowanej większości przypadków alkohol jednak nie wygląda zbyt stylowo, a połączenie kilku rodzajów powoduje, że stół nie będzie się prezentować zbyt estetycznie. Właśnie dlatego dobrym rozwiązaniem mogą okazać się gotowe zawieszki na wódkę weselną, które w ciągu chwili sprawią, że całość będzie spójna. Oczywiście należy także pamiętać o tym, by zamawiane zawieszki pasowały do pozostałych dekoracji umieszczonych na stole, m.in. winietek z imionami zaproszonych gości, numerkiem stołu czy bukietami kwiatów. Lepiej więc zachować umiar jeśli chodzi o kolory i wykorzystane wzory, aby stworzona kompozycja po prostu nie była kiczowata. 

Ciekawą opcją jest zamówienie specjalnego zestawu u jednego projektanta, składającego się ze wszystkich niezbędnych papierowych dekoracji. Wtedy zyskuje się gwarancję, że wszystkie zamawiane dodatki będą w podobnym stylu, m.in. glamour, boho, rustykalnym lub eleganckim. Możliwości jest naprawdę sporo – ważne, by przedstawić dokładnie swoje indywidualne oczekiwania i życzenia już na etapie składania zamówienia.