Czy urządzenie bicom 2000 jest skuteczne?

 

Podczas terapii biorezonasem wykorzystywane są wibracje elektromagnetyczne. Chociaż jest to stosunkowo nowa metoda leczenia wiele chorych osób po nią sięga i korzysta. Uznawana jest jako metoda leczenia dla medycyny alternatywnej. Ma zarówno swoich zwolenników jak i przeciwników. Do największych zalet zalicza się brak skutków ubocznych. 

Sposób leczenia urządzeniem BICOM 2000

urządzenie bicom 2000Metoda leczenia biorezonansem używana jest w trakcie terapii uzależnienia od alkoholu, nikotyny. Pomaga wykryć obecność pasożytów, bakterii czy ustalić niektóre alergie i różne dolegliwości. Przedstawia całościowy stan zdrowotny organizmu. Drgania elektromagnetyczne, które wykorzystuje urzadzenie BICOM 2000 osiągają określoną częstotliwość. Jej precyzyjna wartość wpływa na jakość badania oraz pomaga zlikwidować czynniki patogenne takie jak pasożyty, wirusy, grzyby. Każdy z wymienionych patogenów ma przypisaną częstotliwość energetyczną. Właściwa terapia biorezonansowa ma za zadanie neutralizacje drgań poszczególnych czynników. Maszyną, którą stosuje się w leczeniu jest m. in. urządzenie BICOM 2000. Ta metoda leczenia jest stosunkowo kosztowna dlatego nie jest łatwo znaleźć klinikę, w której wykonywane są zabiegi. Cały jednorazowy proces trwa od godziny do dwóch,podczas których pacjent jest przypięty opaskami do maszyny a w dłoniach trzyma elektrody. Na efekty trzeba natomiast czekać nawet kilka tygodni a nawet miesięcy przy zabiegach dwa razy w tygodniu. Bardzo ważna jest konsekwencja i ciągłość w poddawaniu się leczeniu.

Ciężko znaleźć badania naukowe, które potwierdziłyby skuteczność terapii biorezonansem. Jednak dla osób chocych, zmagających się na co dzień z bólem, wyczerpaniem, bezsennością i innymi objawami chorobowymi niezdiagnozowanymi przez naukowe podejscie, jest to czasem jedyne rozwiązanie.