Ciuszki dla dzieci ze zdjęciem

Wielu rodziców marzy by jego dziecko mialo wszystko co najlepsze. Już od wyprawki szpitalnej kupiją dobrej jakości ubranka, wózek oraz środki do pielęgnacji noworodka. Rodzice chcą by dziecko buło szczęśliwe, zdrowe oraz zadbane. Dlatego większość z nas dba o dzieci najlepiej jak potrafi. Kupujemy im najlepsze ciuchy na jakie nas stać np. body dziecięce z własnym nadrukiem lub z metryczką.

Body na specjalne zamówienie klienta

body dziecięce z własnym nadrukiemDla noworodków i starszych dzieci najlepsze ubranka będą wykonane z dobrej jakości bawełny. Takie, które nie będą podrażniać delikatnej skóry dziecka oraz będą zapewniać przepływ powietrza by uniknąć przepocenia. Takie ubranka często możemy spotkać w sklepach z artykułami i odzieżą dla dzieci. Ponadto są też dostępne w ofercie firm, które szyją ciuszki na zamównienie. Najczęściej zamawiane są body dziecięce z własnym nadrukiem. Często jest to zdjęcie dziecka lub metryczka. Taka metryczka zawiera imię, datę urodzenia, wagę i wzrost a także bardzo często imiona rodziców. W zależności od preferencji rodziców na takcich bodziakach można umieścić co tylko się chce. Najważniejsze jest by ubranka byly szyte z najlepszych materiałów i mialy atesty bezpieczeństwa dla dzieci. Każde z nich musi mieć instrukcję prania i czyszczenia specjalnego nadruku, tak by po kilku praniach nie stracił koloru.

Jeśli chcemy by nasze dziecko miało body ze specjalnym nadrukiem powinniśmy prześledzić strony internetowe polskich firm odzieżowych szyjących z najlepszej gatunkowo bawełny. Bardzo często tskie ubranka zamawiane są na różne sesje zdjęciowe noworodków lub po prostu na pamiątkę. Chociaż body z własnym nadrukiem są zwykle troszkę droższe od takich dostępnych w sklepie sieciowym, to warto je mieć w garderobie swojego dziecka.