Chlorella w proszku źródłem witalności

Od wielu lat zmagam się z różnego rodzaju dolegliwościami ze strony układu pokarmowego. Ciągłe życie w biegu, nieustanny stres i jedzenie małowartościowych posiłków w pośpiechu odbiły się na moim zdrowiu. Oprócz częstych wizyt u specjalistów, musiałam zmienić swoje nawyki żywieniowe.

Dobroczynne właściwości alg

chlorella w proszkuAby zmienić swoje stare przyzwyczajenia sięgnęłam po drastyczne rozwiązanie. Wiedziałam, że jeśli nie będę miała nad sobą kogoś kto będzie monitorował moje postępy, ze zmiany nawyków nic nie będzie. Postanowiłam umówić się z dietetyczką, która po konsultacji ułoży mi dietę oraz będzie na bieżąco śledziła moje postępy. Chciałam aby moja zmiana w nawykach żywieniowych była jak najbardziej świadoma. Rozmowa z osobą, która nas nie zna, a z uwagą wysłucha naszych potrzeb, będzie mogła też szczerze pokazać nam nasze błędy. Tak więc nie zwlekając dłużej umówiłam się na wizytę u dietetyka. Przed spotkaniem miałam wiele obaw, ale szybko zostały one rozwiane. Dowiedziałam się wiele ważnych rzeczy, między innymi okazało się, że mam bardzo wyjałowiony organizm. Brak witamin poważnie wpływa na moje samopoczucie i zdrowie. Częste wizyty u lekarzy miały się skoczyć dzięki zbilansowanej diecie. Dostałam zalecenie aby zakupić odpowiednie produkty, a na liście zakupów znalazła się również chlorella w proszku. Chlorella jest algą pochodzącą z Korei Południowej, określaną jako produkt spożywczy o wielu dobroczynnych właściwościach. Przez dietetyków określana jest jako bomba witaminowa, zawierająca między innymi chlorofil, kwas foliowy, witaminy z grupy A,C,E i B oraz wiele aminokwasów i minerałów. Znana jest też ze swoich właściwości detoksykacyjnych. Chlorella ma najczęściej postać proszku dzięki czemu można dodać ją praktycznie wszędzie. Poleca się aby dodawać ją do zup, sosów, makaronów, deserów czy koktajli. Jej regularne przyjmowanie spowoduje poprawę stanu zdrowia i przywrócenie naturalnej równowagi organizmu.

Ja po kuracji algami w proszku czuję się zdecydowanie lepiej. Oprócz stale poprawiających się wyników badań lekarskich, czuję że mam więcej energii i chęci do podejmowania nowych wyzwań. Moje dolegliwości związane z układem trawiennym powoli ustępują, dzięki czemu mogę na nowo cieszyć się życiem.