Atrakcja na wesele – fotobudki

Nasza pierwsza fotobudka, którą oferowaliśmy klientom była dość uboga, jednakże patrząc z perspektywy lat stale rozbudowaliśmy ofertę oferując nawet rozwiązania tematycznie dostosowane do danej imprezy. Oczywiście jedną z najważniejszych imprez na których się skupiliśmy było wesele, dlatego staraliśmy się, aby wnętrze fotobudki, a także jej wygląd zewnętrzny nawiązywał stricte do tak ważnego wydarzenia dla pary młodej.

Fotobudki na wesela

fotobudka na wesele oferowana w bielskuCzęsto kontaktowały się z nami przyszłe pary młode, które chciały właśnie zorganizować taką fotobudkę na wynajem podczas swojego wydarzenia i jak najbardziej stawialiśmy temu czoła angażując wszystkich pracowników do tego, aby zabrać sprzęt oraz stawić się na miejscu o ustalonej godzinie. Nie potrzebowaliśmy specjalnego przygotowania, gdyż rozstawienie fotobudki zajmowało nam dokładnie kilka chwil i faktycznie już pierwsi goście mogli zacząć robić sobie pamiątkowe zdjęcia. Co więcej, umówiliśmy się z parą młodą na to, że odbitki zdjęć będą wykonywane dowolnie przez gości, a po skończonym wydarzeniu podliczymy wszystko i wystawimy odpowiedni rachunek. Każdej parze młodej podobał się taki układ i fotobudka na wesele oferowana w bielsku i chyba wszystkie decydowały się właśnie na drukowanie zdjęć z fotobudki, gdyż sprawia to, że można mieć naprawdę fajne pamiątki na przyszłe lata. Co więcej, mogliśmy także zdjęcia przesłać drogą elektroniczną, a także mógł to zrobić gość, który zaraz po zrobieniu sobie zdjęcia wystarczy, że wpisze swój adres mailowy, a wykonane zdjęcia trafią na jego skrzynkę w przeciągu kilku sekund. Dysponowaliśmy zatem bardzo profesjonalnymi rozwiązaniami, które na pewno sprawdzą się podczas każdego wydarzenia.

Tym bardziej, że fotobudka była naprawdę ładna z zewnątrz i prezentowała się świetnie na każdym zdjęciu, które zostało zrobione z tego wydarzenia. Wynajęcia fotobudki to koszt od kilkuset złotych do kilku tysięcy złotych w zależności od wielu czynników, dlatego zawsze warto skontaktować się z firmą indywidualnie i zapytać o wycenę pod konkretne wydarzenie.