Atrakcja dla dzieci w postaci dmuchanych torów

 

W zeszłym tygodniu wybrałam się z córką na ósme urodziny do jej koleżanki ze szkoły. Byłam zdziwiona, że mama koleżanki zaprosiła rodziców, żebyśmy wszyscy mogli się lepiej poznać i poplotkować w momencie, kiedy dzieci będą się bawić. Trochę się z początku stresowałam, że nie będzie o czym rozmawiać, bo to jednak zupełnie obcy ludzie. Mąż akurat tego dnia pracował, więc pojechałam sama.

Dmuchany tor jako urozmaicenie imprez dla dzieci

dmuchane toryObawy, że będzie niekomfortowa atmosfera, były niepotrzebne. Rodzice solenizantki, jak i inni rodzice reszty dzieci, byli przesympatyczni. Dawno się tyle nie uśmiałam jak tego popołudnia. Koleżanka miała piękny dom i ogromny ogród. Dla dzieciaków to był raj na ziemi, a największą frajdę zrobiły dmuchane tory. Przyznam, że nawet nie miałam pojęcia, że można taki dmuchany plac wypożyczyć na prywatne imprezy. Tego typu dmuchańce kojarzyły mi się zwykle z festynami, bądź z salami zabaw. Okazało się, że w naszym mieście jest firma, w której takie dmuchane atrakcje można zamówić. Jest to ponoć popularna forma zapewnienia atrakcji na różnych imprezach okolicznościowych, takich jak wesela czy komunie. W ofercie, oprócz torów, są zjeżdżalnie oraz typowy dmuchaniec do skakania. Dzieciaki przez całą imprezę nie schodziły z tej atrakcji. Uważam, że był to super pomysł. Gdyby nie to, że my nie mamy warunków, bo mieszkamy w bloku, to sama zamówiłabym taką atrakcję dla mojej córki.

Po urodzinach córka była tak wykończona jak nigdy. Uznała, że to były najlepsze urodziny na jakich kiedykolwiek była. I ja się jej w zupełności nie dziwię, bo sama miałam ochotę spróbować taki tor przejść. Każda forma aktywności fizycznej dla dzieciaków jest zawsze na plus, także wynajęcie takiej atrakcji to bardzo dobry wybór.

Sprawdź także https://apocalypto.pl/